Movies
Ratings
1117
Project Hail MaryRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.5
The Bride!Rated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5

BallerinaRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 1.5
Marty SupremeRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5

Bring Her BackRated ★ 0.5

MidsommarRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Love HurtsRated ★ 1.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5