Titles you rated
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0