Movies
Ratings
290
The King's WardenRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5

HarbinRated ★ 4.0

HeroRated ★ 5.0
Love ResetRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 5.0

The ChaserRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.0
Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
MurdererRated ★ 0.5

FallRated ★ 3.5