Series
Ratings
42
Game of ThronesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.5