Series
Ratings
116
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5

DexterRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0