Titles you rated
HairsprayRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5

The ConcubineRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 4.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 4.5

Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Water HorseRated ★ 3.0

Man on High HeelsRated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0

The WhistleblowerRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0