Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0

SilmidoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0

Princess AuroraRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0

MementoRated ★ 5.0