Movies
Ratings
332
No Time to DieRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?? ~Dear My Sister~Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 5.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5

ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5