Titles you rated


The PiratesRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 5.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5

PonyoRated ★ 5.0

HauntersRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
The Gingko BedRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0

AlwaysRated ★ 4.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0