Movies
Ratings
124

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0

The Classified FileRated ★ 1.0

The SuspectRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5

Phantom DetectiveRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0