Movies
Ratings
2589
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.5

IrreversibleRated ★ 0.5
The MenuRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5

Despicable Me 4Rated ★ 2.5
The UglyRated ★ 3.0

The People UpstairsRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0

BallerinaRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0