Titles you rated


Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 5.0

What Women WantRated ★ 2.5
Two Night StandRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0

Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0