Titles you rated


The HimalayasRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0

FluRated ★ 3.5

Voice of a MurdererRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0