Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
My LoveRated ★ 2.5

Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0

Tune in for LoveRated ★ 3.5

I Feel PrettyRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5

Moonlit WinterRated ★ 2.5

Late AutumnRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.5

The MercilessRated ★ 4.0