Movies
Ratings
176
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5

The FortressRated ★ 4.0

The Invisible GuestRated ★ 5.0

Baby DriverRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5