Movies
Ratings
853
TrainspottingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5

Voice of SilenceRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 4.0
Sons of DenmarkRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5

The Drug KingRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0