Movies
Ratings
339
Fight ClubRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5

Keys to the HeartRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0