Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5

In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0