Titles you rated

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 0.5

LolitaRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5