Movies
Ratings
207
Avengers: EndgameRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
D-WarRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5

The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5

After My DeathRated ★ 3.5

Memories of MatsukoRated ★ 2.5