Series
Ratings
140
DoubtRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 1.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0

Legal High SPRated ★ 3.5

The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0
LIFERated ★ 1.5

Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0