Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0

Friendly RivalryRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0