Movies
Ratings
424
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
ChangeRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0

Way Back HomeRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0

The Family ManRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0