Movies
Ratings
1169

Tears for YouRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 2.5

PawnRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5

Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5