Movies
Ratings
734
Train to BusanRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5

MinariRated ★ 4.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0

#AliveRated ★ 2.5

Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Angel Has FallenRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0