Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0