Titles you rated

Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0