Movies
Ratings
22

The Berlin FileRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0

MossRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0