Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
函館でさよならRated ★ 4.0

Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 2.5

PonyoRated ★ 3.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0