Titles you rated

No Other ChoiceRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0

Someday or One DayRated ★ 3.0
The Pod GenerationRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Naked GunRated ★ 2.5
Grenfell: UncoveredRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Lost ChildrenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
AthenaRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 3.5