Movies
Ratings
166
The Big ShortRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Our Last TangoRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5

QuickRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5