Titles you rated


The ThievesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5

HelplessRated ★ 5.0

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0

MotherRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The SalesmanRated ★ 5.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0