Movies
Ratings
149
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0