Movies
Ratings
71
The Divine MoveRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0