Movies
Ratings
37
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5