Movies
Ratings
31
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0