Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0