Movies
Ratings
110
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0