Titles you rated
Gnomeo & JulietRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0