Movies
Ratings
31
OldboyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0