Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0