Movies
Ratings
263
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0