Movies
Ratings
110
Home AloneRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0