Movies
Ratings
62
WALL-ERated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 1.5
RoomRated ★ 4.0