Movies
Ratings
585
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
JuniorRated ★ 1.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0