Movies
Ratings
33
RatatouilleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0