Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5