Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0