Movies
Ratings
118
Crying FistRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Caesar Must DieRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0