Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0